Переваги повнотілої будівельної цегли

Переваги повнотілої будівельної цегли

Повнотіла червона цегла - традиційний високоякісний будівельний матеріал, перевірений часом. Повнотіла цегла, на відміну від пустотілої, являє собою монолітний шматок обпаленої глини, строго заданого розміру.

Даний вид цегли відомий більше 4000 років, але і сьогодні він продовжує залишатися універсальним матеріалом для зведення внутрішніх і зовнішніх стін будівель, арок, колон, склепінь та інших об'єктів. У більшості випадків будівництва економічно і технологічно виправдане застосування повнотілої цегли. Її використовують з використанням декоративної обробки поверхні і захисного шару. Стіни з цегли повнотілої простоять дуже довго, але при дотриманні деяких вимог. Керамічна цегла має зберігатися і транспортуватися в суворій відповідності з усіма вимогами стандартів, а також кладка повинне відбуватись строго за правилами, з урахуванням вимог безпеки та будівельники не повинні економити на розчині.

Відповідність усім стандартам

Якісна повнотіла цегла повинна відповідати всім стандартам і мати обсяг пустот не більше 13%. Якщо повнотілу цегла зробити без пустот, то вона буде мати дуже велику теплопровідність. Вона не буде захищати від холоду і спеки внутрішні приміщення будівель. Цегла зі стандартною пористістю дозволяє забезпечити високу якість кладки, а також добре піддається обштукатурюванню. При зведенні стін з рядової цегли повнотілої необхідна додаткова обробка.

Переваги повнотілої цегли

Важливими перевагами цегли даного типу є: висока теплопровідність, міцність, щільність і стійкість до перепадів температури. Цей будівельний матеріал ідеально підходить для будівництва різних об'єктів в нашій країні. Він здатний витримувати літню спеку і сильні морози. Також необхідно відзначити, що при підвищеній вологості експлуатаційні властивості цегли не погіршуються. При транспортуванні і зберіганні цегли повнотілої необхідно строго дотримуватися діючих стандартів.