Доставка цегли маніпулятором

Доставка цегли маніпулятором

Наша фірма пропонує маніпулятор в Івано-Франківську та за його межами. Кран-маніпулятор має вигляд маневреного вантажного автомобіля, який оснащений спеціальним краном для навантаження, встановлений ззаду машинної кабіни. Сам водій керує даними маніпулятором, отже, при навантажувальних або ж розвантажувальних роботах робітники-вантажники є зайвими в бригаді . Всього лише одна людина, яка володіє потрібною кваліфікацією, з легкістю може переміщати і перевозити важкі і досить габаритні вантажі, наприклад, цеглу, здійснюючи необхідні операції дуже акуратно і точно, навіть перебуваючи в складних умовах, наприклад, між багатоповерховими будинками.

Так доставляють інші

Так доставляємо ми

Наша фірма пропонує маніпулятор в Івано-Франківську та за його межами. Кран-маніпулятор має вигляд маневреного вантажного автомобіля, який оснащений спеціальним краном для навантаження, встановлений ззаду машинної кабіни. Сам водій керує даними маніпулятором, отже, при навантажувальних або ж розвантажувальних роботах зайвими в бригаді робітників-вантажників. Всього лише одна людина, яка володіє потрібною кваліфікацією, з легкістю може переміщати і перевозити важкі і досить габаритні вантажі, наприклад, цегла, здійснюючи необхідні операції дуже акуратно і точно, навіть перебуваючи в скрутному стані, наприклад, між багатоповерховими будинками.    

Раніше, щоб доставити цегла на піддонах, потрібно було наймати і вантажний автомобіль, і автокран, то на даний момент Вам достатньо скористатися нашими послугами і замовити маніпулятор в Івано-Франківську. Наша компанія пропонує Вам послуги доставки, а також розвантаження цегли за допомогою такого крана по м. Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці та всій території України. В нашому розпорядженні є надійні, високоміцні автокрани, що володіють високим ступенем маневреності та простоти в управлінні. Дані крани-маніпулятори мають відмінну витривалість і достатню вантажопідйомність. Ці машини обладнані сучасними вантажозахоплювальними агрегатами, які можуть витримати пристойні навантаження при максимально висунутої стрілі. Завдяки таким характеристикам, ми вивантажуємо цегла не тільки лише неподалік від машини, але і транспортуємо його через різні огорожі, або ж у виробничі цехи.

Маніпулятор розвантажить цеглу навіть на третій поверх будівлі

Дбайливе розвантаження цегли

Якщо є така необхідність, кран-маніпулятор в змозі доставити вантаж на другий чи навіть на третій поверх. Причому, ви можете зовсім не турбуватися за цілістність цегли, так як вантажозахоплювальний агрегат крана може здійснювати обертання на 360 градусів, точно розміщуючи вантаж і на його платформі, і на розвантажувальному місці. Такий сучасний кран-маніпулятор з легкістю привезе вам потрібну кількість цегли, і вивантажить його саме там, де необхідно, навіть в густо забудованих районах міста. Така доставка не займе багато вашого часу, і не буде вимагати дуже великих матеріальних затрат. Тому, в наш час доставка цегли краном-маніпулятором - розумний і досить економічний вибір. Довіряючи нашій компанії такі поставки, ви можете бути абсолютно впевнені в дбайливій і швидкій доставці, а також професійному розвантаженню.

Для замовлення, оптом чи в роздріб

зателефонуйте нашим менеджерам

або скористайтесь формою для замовлення

Оперативна доставка цегли у всі регіони Західної України:

Івано-Франківська область: Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач. Львівська область: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Тернопільська область: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ. Чернівецька область: Чернівці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Закарпатська область: Ужгород, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст.
Image