Цегла одинарна керамічна (1нф)

Пропонуємо купити цеглу керамічну одинарну з доставкою прямо на Ваш будівельний майданчик. Співпрацюємо з найкращими цегельними заводами, які гарантують якість своєї продукції.

Власний автопарк кранів-маніпуляторів дозволяє доставити цеглу на ваш будівельний майданчик цілою та неушкодженою, а Ви розраховуєтесь тільки після того як переконаєтесь у цьому!
Цегла одинарна керамічна (1нф)

Призначення одинарної цегли

Одинарна цегла застосовується практично скрізь. Обмежень для її використання практично не існує. Такий вид будівельного матеріалу застосовують для створення несучих стін, а також для конструкцій, які можуть регулярно потрапляти під дію вологи. Сприяє цьому низька гідрофобність цього матеріалу. 

Також її застосовують для викладення різних перегородок та зовнішніх стін без високих навантажень. Такий матеріал має високу міцність і хорошу стійкість до морозів.

У більшості випадків для будівництва використовується повнотіла одинарна цегла з маркою міцності М75-М150, за морозостійкістю 15-50, пористістю 8%, щільністю 1600-1900 кг / м3 і коефіцієнтом теплопровідності 0,6-0,7 Вт / мС. Через останній показник зовнішні стіни споруди вимагають додаткової теплоізоляції. Маса цегли стандартного розміру коливається від 3,5 до 3,8 кг. У 1 м3 зберігається 394 таких цеглин.

Найголовніше призначення одинарної цегли це застосування її в будівництві цоколя. Іноді її навіть називають цокольною цеглою. Цоколь - це другий фундамент, який має основа Вашого майбутнього будинку, саме тому ми рекомендуємо вибирати цеглу з високими показниками по маркуванню міцності і морозостійкості. Фахівці нашої компанії завжди допоможуть з правильним вибором.

Цегла одинарна рядова
Цегла керамічна одинарна (1нф)
одинарна цегла (1нф)
одинарна цегла (1нф)

Розміри одинарної цегли

Співвідношення розмірів тут наступне: 250x120x65. Власне, тому її і називається одинарною. Решта видів цегли мають дещо більші розміри. Так як розмір однієї цеглини менше, то відповідно їх витрата в штуках на кубічний метр стіни збільшується. Це потрібно пам'ятати при підрахунках!

Маса однієї цеглини може в залежності від особливостей конкретної марки цегли варіюватись від 3,5 до 4 кг. При оптових продажах враховують, що на піддоні поміщається 420 штук. Це значно спрощує підрахунки при покупці великої кількості матеріалу.

Основні якості рядової цегли

  • Міцність - властивість матеріалу, що дозволяє витримувати навантаження при заданих умовах. Вона визначається як «М», величина межі міцності. Виділяються цеглини наступних марок - М300, М75, М250, М100 і інші.
  • Пористість - ступінь наповнення цегли порами. Вимірюється в процентах. Це основна характеристика, від якої залежать всі інші властивості виробу.
  • Морозостійкість - характеристика, що дозволяє матеріалу у мокрому стані замерзати і відтавати без пошкодження структури. По морозостійкості цегла може бути таких марок, як: F100, F15, F50 і інші. Цифра означає число циклів відтавання і заморожування.
  • Щільність - фізична величина, що визначається відношенням маси до об'єму. Середня щільність обернено пропорційна пористості і є характеристикою теплопровідності.
  • Теплопровідність - якість, що дозволяє матеріалу передавати тепло через свою товщину.

Якою буває одинарна цегла

При покупці  слід пам'ятати, що даний вид цегли ділиться на кілька груп. Це дозволяє максимально правильно підібрати потрібні матеріали.

Виділяють два основні різновиди класичної одинарної цегли:

  • Повнотіла. Вона відрізняється відсутністю пустот, вони якщо й присутні, то їх дуже мало; 

  • Пустотіла. Даний тип цегли має порожнечі в тілі. Це надає їй деякі технічні особливості і характеристики, наприклад, цей матеріал відрізняється меншою теплопровідністю.

Кожен з цих типів має цілком певні технічні параметри, які визначають його місце застосування. Якщо у Вас виникають труднощі з вибором, наші фахівці завжди готові Вам допомогти. Просто зателефонуйте нам і отримайте вичерпну відповідь по усіх питаннях!

Для замовлення, оптом чи в роздріб

зателефонуйте нашим менеджерам

або скористайтесь формою для замовлення

Оперативна доставка у всі регіони Західної України:

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач. Львівська обл.: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Тернопільська обл.: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ. Чернівецька обл.: Чернівці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Закарпатська обл.: Ужгород, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст.
Оперативна доставка цегли у всі регіони Західної України