Цегла подвійна пустотіла (2.1нф)

Пропонуємо вигідну альтернативу стандартній цеглі - подвійну пустотілу. Працюємо тільки з перевіреними цегельними заводами, які відповідають за якість своєї продукції. 

Доставляємо та розвантажуємо власними кранами-маніпуляторами, що гарантує вам вчасну доставку непошкодженої продукції на Ваш об'єкт будівництва. А Ви розраховуєтесь тільки після того, як переконаєтесь у цьому. Жодних ризиків!

Цегла подвійна керамічна (2.1нф)

Застосування подвійної цегли

Це екологічно безпечний і надійний будматеріал з натуральної глини з домішками піску і органічних вкраплень. Подвійна цегла ефективно перешкоджає тепловтраті і шуму, має відмінну міцність, вогнестійкість і стійко виносить сезонні коливання температур і вологості.

Подвійна керамічна цегла застосовується в малоповерховому і висотному будівництві, при зведенні огороджуючих і внутрішніх стін, перегородок, влаштування дверних і віконних прорізів. Будівництво подвійною цеглою можна виконувати в 1 ряд, без товстого шару штукатурки і додаткових утеплювачів.

Застосування подвійної цегли, розміри якої більш ніж в два рази перевищують ширину стандартної цегли, істотно прискорює зведення стін, скорочує число швів і витрату розчину. Рифлена поверхня на боках цегли сприяє більш надійній адгезії з розчином і помітно знижує ризик утворення щілинних тріщин, продовжуючи термін служби будівлі.

Цегла подвійна
Цегла керамічна подвійна
Подвійна цегла (2.1нф)
подвійна цегла (2.1нф)

Розміри подвійної цегли

Подвійна цегла має наступні габарити - 250 х 120 х 138 мм, їй присвоєно індекс 2,1 НФ.

Переваги використання подвійної цегли

  • Підвищення продуктивності праці. За рахунок зменшення витрат часу на нанесення розчину швидкість кладки зростає в 2 рази. Крім того, самого цементу теж витрачається в 1,5 рази менше.
  • Надійність конструкції. Кладка відрізняється підвищеною міцністю, так як містить менше сполучного елементу.
  • Гарна термоізоляція. Подвійні блоки з порами всередині містять повітря, яке виступає в якості додаткового засобу утеплення.
  • Зниження навантаження на фундамент. Внутрішні пори знижують тиск на грунт, роблячи будівлю більш стійкою.

Для замовлення, оптом чи в роздріб

зателефонуйте нашим менеджерам

або скористайтесь формою для замовлення

Оперативна доставка у всі регіони Західної України:

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач. Львівська обл.: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Тернопільська обл.: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ. Чернівецька обл.: Чернівці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Закарпатська обл.: Ужгород, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст.
Оперативна доставка цегли у всі регіони Західної України