Корисна інформація

Розмір цегли

Цегла ціна, ціна цегли

Розрахунок кількості цегли

Коломийська цегла за ціною виробника

Коломийський цегельний завод виготовляє і реалізовує будівельну цеглу відмінної якості та з відмінними експлуатаційними характеристиками. Наша компанія є офіційним та уповноваженим поставщиком, тому наша ціна на коломийську цеглу завжди нижча, ніж у конкурентів. Особливим попитом серед населення користується коломийська цегла півторачка. Ми проводимо прямі поставки напряму від виробника до Вашого об'єкту, а багаторічна співпраця із заводом дозволяє нам запропонувати найнижчу ціну на ринку, а для Вас найвигіднішу пропозицію!
 

 - Зробити замовлення - 

Ви можете зателефонувати нам, або ж натиснути помаранчеву кнопочку!

098 873-07-90 замовити цеглу 066 662-30-01


 
цегла коломийська, коломийська цегла, коломийський цегельний завод

 

Цегла коломийська півторачка для довговічності будівлі

Надійність будинку дуже важлива для вас? Використовуйте  для будівництва цеглу від одного з кращих цегельних заводів у регіоні! Ми пропонуємо матеріали європейської якості за українськими цінами для Вашої впевненності у довговічності будівлі. Коломийська цегла виготовляється з натуральної сланцевої глини з наступними пресуванням і випалюванням. Така технологія надає матеріалу надійні та довговічні характеристики:
 • міцність;
 • морозостійкість;
 • водонепроникність;
 • низька теплопровідність;
 • однорідне забарвлення;
 • стійкість до механічних впливів, цвілі, грибкового нальоту;
 • гладка або рельєфна поверхня зовнішніх граней.

Переваги цегли з Коломиї

Найчастіше цеглу виготовляють пустотілою- це робить її вагу і щільність значно меншими. Цей факт забезпечує економію сировини при виробництві, а також знижує теплопровідність матеріалу. Пустотілі варіанти такої цегли не рекомендується застосовувати для зведення фундаментів, цокольних конструкцій, підвальних і напівпідвальних поверхів - в цьому випадку є ризик контакту цегляної кладки з водою, крім того, стіни можуть не витримати необхідне велике навантаження. З іншого боку, пустотілість забезпечує максимальну стійкість до низьких температур і зберігає тепло усередині приміщення.

Розподіляється цегла за ступенем міцності і позначається літерою М і відповідною цифрою:

 • М75,
 • М100,
 • М150.

Найбільш затребуваною та популярною серед наших замовників є півторачка з ступенем міцності М150.
Також цегла ділиться за ступенем морозостійкості на класи: 

 • F15,
 • F25,
 • F35.

Цифра в маркуванні цього типу також може позначати приблизну кількість років майбутньої служби виходячи з зносостійкості і міцності цегли.

Ми пропонуємо прямі поставки цегли з Коломиї з подальшою доставкою та розвантаженням краном маніпулятором у зручному для Вас місці. Наша тісна співпраця із заводом гарантує вам відмінну якість продукції, надійну доставку та найнижчу ціну в регіоні!

Доставляємо цеглу у всі регіони Західної України:

Доставляємо цеглу по Західній Україні

Івано-Франківська область: Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач. Львівська область: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Тернопільська область: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ. Чернівецька область: Чернівці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Закарпатська область: Ужгород, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст.